© כל הזכויות שמורות 2018

התזונה שלכם חשובה לנו

טיפים מהתזונאית שלנו

בואו ליהנות מייעוץ מקצועי הכולל יחס אישי לכל מתאמן. הייעוץ כולל הכנת תפריט מאוזן ומגוון וכן הרצאות מגוונות ומעניינות. ברשת באלאנס קלאב מתקיימות פעילויות ערב ובוקר לקבוצת ההרזיה של קרן לפידות-שווקי, דיאטנית קלינית.
פרטים והרשמה בסניפי המועדון.

לפרטים

דיאטנית הבית של מועדון בריאות וכושר BALANCE

קרן לפידות-שווקי – דיאטנית קלינית BSC ומאמנת כושר. מומחית בתזונה רפואית ובתזונת ספורט, תזונת בריאטרית ותזונת ילדים ונוער. את לימודיה בחוג לתזונה היא סיימה במכללת תל חי, אוניברסיטה העברית ואוהלו. במשך 14 השנים האחרונות היא עזרה למאות לקוחות מרוצים לשנות את אורח חייהם לבריא ומאוזן יותר וזאת דרך הנחיית קבוצות, הרצאות ופגישות אישיות.
"כל אחד יכול בדרך שלו ובקצב שלו למצוא את האיזון לחיים מלאים ומהנים ובמקביל גם לבריאים יותר, גופנית ומנטלית. כמו בכל דבר, גם כאן הסוד הוא שאין סוד!, שינוי דפוסי התנהגות, וכן שינוים בהרגלי האכילה ובפעילות, הוא בר ביצוע עבור כל אחד. נדרשת עבודה והתמדה ובעיקר התאמה אישית על מנת להגיע להצלחה לאורך זמן. כמי שחוותה על בשרה תהליך ארוך של ירידה במשקל שהיה כרוך בהתנסויות שונות, הצלחות ובעיקר אכזבות, שנאתי כל פעילות של פעילות גופנית ולא היה לי מושג לגבי בחירת מזונות בריאים. לאחר תהליך ארוך של הבנה, ניסוי ותהיה, ובעיקר התמדה – הגעתי לתוצאה המיוחלת ועליה אני שומרת כבר למעלה מעשור. אין ספק שזה דרש מאמץ, אך עם הזמן המאמץ הולך ומתגמד כי אורח החיים הבריא הופך לדבר שבשגרה.".

ראו עוד
Logo

צור איתנו קשר

GIVES YOU MORE

מנוילא מנוי

אני מעוניין לקבל עידכונים מבאלאנס קלאב

ק.אתא

העצמאות 37

קניון עזריאלי, קומה 2

Balance Club - באלאנס קלאב